english version


Knock Knock Actors to nowoczesna agencja aktorska. Naszym zadaniem jest zapewnienie profesjonalnej i całościowej opieki naszym aktorom. Celem agencji jest stworzenie nowej jakości współpracy z artystami.

Mamy doświadczenie we współpracy z artystami z różnych dziedzin filmu. Agencja Knock Knock Actors powstała również z sympatii do aktorów, z pasji do filmu i z miłości do kreatywnej pracy. Fascynuje nas łączenie światów i ludzi. Znamy dobrze naszą rolę. Szukamy metod i sposobów, by aktor trafił na wymarzonego reżysera, by reżyser znalazł właśnie "tę twarz", która jest w stanie przenieść na ekran emocje, których poszukiwał; by producent wierzył, że z tym aktorem i tym reżyserem zrobi piękny film, który zyska uznanie widzów.
Doświadczenie zdobyte w branży telewizyjnej, filmowej, radiowej, prasowej, menadżerskiej i producenckiej pozwala nam swobodnie poruszać się po przetartych wcześniej ścieżkach.

Agencja Knock Knock Actors stawia na osobowości. Znamy zalety, wady, ambicje i pasje naszych aktorów a to pozwala nam skutecznie kreować ich kariery. Dbamy o to, aby zaprezentować artystów profesjonalnie. Najbardziej czujemy się spełnione, gdy nasi twórcy odnoszą sukcesy i błyszczą całym swoim talentem. Wiemy, że widzowie w kinie chcą być zadziwiani oglądając ciekawe historie, aktorzy chcą grać interesujące role, reżyserzy chcą tworzyć wyjątkowe filmy, a producenci chcą przyciągnąć widzów do kin i ich zadziwić. My potrafimy wprawić to koło w ruch. Zapraszamy do współpracy!

Wierzymy w Twój talent i nasz wspólny sukces.

Magdalena Prokopowicz i Monika Kaczmarek